Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Мандрівка вулицями Старого міста

29 січня учні гуртожитку здійснили краєзнавчу екскурсію зимовим Луцьком, організовану вихователями. Головною метою екскурсії було відкрити для учнів природні та культурні багатства столиці Волині – стародавнього міста Луцька. Екскурсію провела вихователь Мельник М.П., розпочавши її від центрального майдану.  Під час екскурсії учасники здійснили пішохідну прогулянку містом, відвідали національний історико-культурний заповідний  комплекс «Старий Луцьк» і в тому числі головну фортецю Волині – знаменитий замок Любарта, Лютеранську Кірху, Синагогу, римо-католицький собор святих Петра і Павла, православні храми та монастирі Луцька. Серед найголовніших принад міста, які відвідали наші учні – знаменитий будинок з химерами на березі річки Стир, більш відомий як луцький будинок архітектора Миколи Голованя.

Кожне місто – це книга, яка відкриває нові враження від пізнаного. Інформацію, яку донесла до учнів екскурсовод,  стала для них справжньою несподіванкою. Всі учасники екскурсії залишилися задоволеними від отриманих вражень.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб