Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
«Вечорниці на Андрія»

12 грудня в гуртожитку відбувся захід «Вечорниці на Андрія». Організували колоритне свято в форматі живого театралізованого дійства учні гуртожитку з вихователем Березовською І.Ф.

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передріздвяним святом, напередодні та у день якого здавна прийнято збиратися на вечорниці. Таку ж гарну традицію підтримали учні.

Аби створити відповідну атмосферу, учасники заздалегідь відтворили елементи інтер’єру української світлиці з необхідними атрибутами: рушниками, глиняним посудом, варениками та пампушками.

Дівчата у традиційних костюмах, за вечерею, переповідали для глядачів історію виникнення свята та розповідали про особливості святкування.

Веселі пісні, запальні танці, ворожіння на майбутнього чоловіка та веселощі навколо калити занурили кожного в казкову атмосферу вечорниць.

Завершальним етапом вечорниць було пригощання усіх гостей смачними домашніми українськими варениками. Ось тут-то не обійшлося без сюрпризів. У окремих варениках смачна картопля була замінена на гіркий перець чи сіль. Але ті учасники свята, кому вони дістались, ще більше жартували та раділи.

Учасники та гості свята поринули у стародавній світ ворожіння та обрядів. Від першої до останньої хвилини всі були захоплені інсценізацією свята в народному дусі, адже такі дійства згуртовують, роблять нас духовно багатшими, привертають увагу до усього кращого, що було в минулому.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб