Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В читальній залі бібліотеки представлено виставку „Попіл Чорнобиля…” присвячену людям, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року.

Немає нічого достовірнішого, аніж свідчення очевидців. Автор однієї із документальних повістей – Юрій Зилюк, упродовж двох з половиною місяців у 1986 році, був мобілізований для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Весь свій час перебування в Чорнобилі він вів щоденник, у який записував події, що відбувалися. Саме цей щоденник і став основою документальної однойменної повісті „Попіл Чорнобиля”. Примірник цієї книги у 2016 році наша бібліотека отримала в дарунок від автора.

Слід пам’ятати і поважати мужність та самопожертву ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Їх подвиг неоціненний!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб