Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Активні форми роботи на компетентнісному уроці

5 грудня в училищі для викладачів загальноосвітньої та професійної підготовки було проведено навчально-практичний семінар «Активні форми роботи на компетентнісному уроці».

Викладачі виступили в ролі учнів та на прикладі завдань з різних предметів ще раз пригадали ефективні прийоми та методи, які можуть ефективно використовуватися на уроках. Метою заходу було ознайомити присутніх з методикою застосування інтерактивних прийомів роботи на реальному матеріалі з різних предметів.

Викладачі під керівництвом методиста училища Валентини Голотюк працювали в малих та великих групах, дискутували, вирішували проблемні ситуації, висловлювали та відстоювали свої думки, використовуючи технології «Криголам», «Мозковий штурм», «Мікрофон/Естафета думок», «Дерево рішень», «Снігова куля», «Асоціації», «Навчи іншого», «Займи позицію» тощо.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб