Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Ніщо не забуто, ніхто не забутий…

Під такою назвою для учнів гуртожитку був проведений вечір-реквієм.

«Як ніде, може стогне від мертвих українська земля. Від кісток похованих без трун. Від зойків закопаних напівживих. Більшого злочину, як відібрати хліб у того, хто його вирощує і приректи на голод селянина життєдайної України, селянина, який ніколи не образив святого хліба, бо який піднімав його із долівки, цілуючи. Давайте сьогодні згадаємо усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. В ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом’янути тих, кого забрали сталінські катівні та голодна смерть. Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі» — такими словами розпочала виховний захід, присвячений 85-тій річниці пам’яті жертв Голодомору, вихователь Цвіх Т.М.

Учні читали вірші, розповідали про тяжке життя дорослих та дітей 1932-1933 років.

Присутні переглянули презентацію, відеокліпи та документальний фільм «Фільм про голодомор», в якому очевидці розповідають про злочин, перед яким здригається світ, і який намагались приховати в країні, що його породила, про страшне лихо, про яке не дозволялося відкрито говорити, навіть згадувати в офіційних документах.

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню — частинки вічного. А світло цих свічок хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам’яті.

З такими словами хвилиною мовчання учні пом’янули всіх, хто загинув у роки Голодомору.

Будемо з вами жити надією і робити в своєму житті все для того, щоб страшні сторінки історії і справді ніколи не повторились. А український народ, щоб жив, багатів, процвітав і славився по всьому світу своїм розумом, своєю красою, щедрістю, добротою, силою.

24 листопада о 16.00, в день пам’яті, кожен свідомий українець запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі — душі померлих, повідомила вихователь.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб