Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
День української писемності та мови

Святкове засідання літературної світлиці пройшло 8 листопада 2018р. в актовій залі училища в присутності 220 учнів. Під керівництвом викладача української мови та літератури Гіляровської Галини Павлівни група учнів підготувала виступи-реферати, а учасники художньої самодіяльності прикрасили їх українськими піснями.

У другій частині відбулася презентація поетичної збірки Володимира Місюри «Куди ховаються вітри». Художнє оформлення книжки зробив  викладач Андрій Гупало. В презентації взяли участь волинські письменники та журналісти: Сергій Цюриць, Юрій Зилюк, Ігор Баранюк, Віктор Зубович, а також очільник видавництва «Терен» Андрій Криштальський.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб