Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Зустріч з майстринею

Вже стало традицією проводити творчі зустрічі в клубі обдарованих дітей «Ромашка» з цікавими, талановитими, успішними людьми. Нещодавно на таку зустріч була запрошена випускниця училища талановита художниця, майстриня-лялькарка Іванка Морем.

Іванка вже майже 10 років виготовляє унікальні ляльки-портрети по фото і усміхнені іграшки, які вже є у колекціонерів 20 країн світу. Рукотвори Іванки є також в українських зірок: співаків Джамали, Монатіка, журналістів Дмитра Комарова, Олексія Суханова і навіть у всесвітньо відомого музиканта та актора Джареда Лето.

Під час зустрічі присутні дізналися багато цікавого. В теплій, невимушеній атмосфері Іванка розповіла, що надихає і мотивує її до творчості. Захоплення в присутніх викликали роботи, які презентувала дівчина. Зустріч проходила в теплій, зворушливій атмосфері та залишила багато приємних вражень.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб