Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Наш викладач зайняв друге місце у всеукраїнському конкурсі

З 15 грудня 2017 до 15 травня 2018 року видавнича група «Шкільний світ» проводила всеукраїнський традиційний конкурс педагогічної майстерності ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2018 «Наскрізні змістові лінії в освітньому процесі Нової української школи».

Мета цього огляду-конкурсу: популяризувати кращий педагогічний досвід серед освітян України.

Участь у конкурсі мали змогу брати педагоги загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти, а результати конкурсу оцінювало компетентне журі. Цінними подарунками було нагороджено переможців у кожній номінації за І, ІІ та ІІІ місця.

Етапи проведення конкурсу:

  1. Приймання робіт з 15 грудня 2017 року до 15 травня 2018 року.
  2. Визначення переможців із 15 травня до 30 червня 2018 року включно.
  3. Інформацію про переможців було розміщено на сайті видавництва 20 серпня 2018 року.

Нагородження:

Учасники, які посіли перші місця, отримали дипломи й цінні подарунки. Учасники, які посіли другі та треті місця, отримали дипломи й заохочувальні подарунки. Після завершення конкурсу організатори надішлють до департаментів (управлінь, відділів) освіти листи-подяки з інформацією про переможців і лауреатів.

Вимоги до конкурсних матеріалів:

  1. Конспект уроку має містити чітко сформульовані тему, мету, завдання, перелік засобів навчання, визначену структуру, опис дій учителя (вихователя) та учнів (вихованців), список використаних джерел.
  2. До конспекту обов’язково має бути додано заявку встановленого зразка, яку учасник заповнив власноруч.

В цьому конкурсі взяв участь і наш викладач математики Корінчук Володимир Васильович, який підготував конкурсні матеріализ досвіду своєї роботи згідно вимог.

Компетентне журі відзначило роботу викладача в номінації «Профтехосвіта» і нагородила дипломом та заохочувальними подарунками за зайняте друге місце у всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2018 «Наскрізні змістові лінії в освітньому процесі Нової української школи».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб