Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Виховний захід «Вони боролися за волю України»

14 жовтня – багатогранне свято. Крім свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України цей день є символічним днем створення УПА.

З цієї нагоди в бібліотеці училища відбувся виховний захід «Вони боролися за волю України», на якому були присутні учні гуртожитку.

Вихователь Цвіх Т.М. розповіла учням про створення УПА, її головну мету – створення незалежної Української держави, про протистояння радянському та нацистському режимам, яке тривало більш як десятиліття без зовнішніх джерел постачання. Розповіла про секрет виживання УПА, який полягав у підтримці людей. Вони постачали повстанцям харчі, одяг, коней. Переховували вояків, утримували поранених, вели розвідку. Під господарствами облаштовували бункери для підпільників і склади.

Учні гуртожитку переглянули  короткометражний документальний фільм про УПА, який дав можливість більш глибше дізнатись про повстанців – борців за незалежність нашої України.

На завершення заходу бібліотекар Цибульська Є.В. познайомила присутніх із книжковою виставкою про УПА та запросила учнів ознайомитись з даною літературою.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб