Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Щороку, як тільки календарний поріг переступає жовтень ми відзначаємо чимало важливих дат. Це – День козацтва, День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці. А ще цьогоріч, 14 жовтня, виповнюється 76 років створення Української повстанської армії.

Напередодні великого свята, 11 жовтня, в гуртожитку відбувся тематичний захід – година духовності «Свято Покрови Пресвятої Богородиці». Метою зустрічі було навчити учнів шанувати народні традиції, у яких втілюється самобутність українського народу; виховувати почуття патріотизму.

Вихователі та учні розповідали про традиції святкування дня Покрови в Україні, ознайомили з історією славного українського козацтва та історією святкування свята Покрови Пресвятої Богородиці. Аматори сцени декламували рядки поетичних слів про українських козаків, героїв повстанської армії, захисників України. Година духовності проходила під музичний супровід з відеопрезентацією. На завершення учні переглянули документальний фільм: «Коли закінчиться війна».

Цей день є святим не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян. Ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб