Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

Дискусія щодо висвітлення діяльності Української повстанської армії у книгах і наукових працях, документах та кіно з кожним роком ведеться все жвавіше і масштабніше. Проте акценти більшості дослідників в основному зосереджені на вивченні військового, політичного та ідеологічного аспектів українського руху Опору в цілому та Української повстанської армії зокрема. Менш дослідженою залишається важлива частина історії, пов’язана з діяльністю повстанського підпілля.

В читальній залі бібліотеки підготовлено книжкову виставку „Вони боролися за волю України!”, на якій представлено книги сучасних авторів та хроніки, літописи, монографії, а також спогади учасників і очевидців тих подій.

Запрошуємо до ознайомлення усіх, хто бажає поринути у вир історичних та документальних подій!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб