Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ БІБЛІОТЕКИ!

У вересні 2018 року книгозбірня поповнила свій фонд новими цікавими виданнями, а саме романами українських письменників, в яких розкриваються події боротьби, жертовності і сила духу борців за незалежність України.

Вовк Ю. Доки смерть не розлучить нас : [роман] / Ю. Вовк. Харків : Кн. Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2016. 192 с.

Володимир і Марія… Нащадки двох родів землеробів зі Сходу та Заходу… Але бурі ХХ століття зірвуть їх з місця і кинуть у вир кривавих подій.
Гайдамаччина Холодного Яру і смерть від голодомору 30-х років, бої у лавах УПА, палкі зізнання і юнацька клятва любові до рідної землі. „Доки смерть не розлучить нас” – ці слова Володимир промовить до Марійки. Будуть кохання і зрада, перемоги і зневіра, полон і визволення. А потім буде чужина і закритий шлях на батьківщину, де на них чекає смерть. Лише вистраждане кохання одне до одного все життя буде доводити: про майбутнє таки варто мріяти…

***

Кокотюха А. Червоний : [роман] / А. Кокотюха; передм. В. Кіпіані; худож. Н.Переверзева. 3-тє вид., Харків : Кн. Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2018. 320 с. : іл.

Це була війна без ліній фронту…

Динамічний та захоплюючий роман про повстанця Данила Червоного, який десять років боровся проти окупантів, залишаючись невловимим. А коли чекісти таки переграли упівця та відправили до виправного табору на Воркуту, той не падає духом, а піднімає бунт, ведучи братів по зброї до свободи. Як це було, розкажуть три свідки, три запеклих вороги Данила: міліціонер, чекіст і в’язень-червоноармієць.

Не шукайте Червоного ані серед живих, ані серед мертвих, шукайте серед овіяних легендою!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб