Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ВІРА В НЕПОВТОРНІСТЬ І ТАЛАНТ

Всеукраїнський місячник бібліотек „Бібліотека – центр творчого розвитку дитини”

У 2018 році  місячник бібліотек навчальних закладів присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому із світовим ім’ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Великий педагог Василь Сухомлинський приділяв багато уваги творчому розвитку учнів, спираючись на загальнолюдські, громадянські цінності, дбав про морально-духовне і культурне формування особистості. Бібліотека училища є однією з ланок у системі формування творчих учнів, розкриття їх здібностей і нахилів. Наша книгозбірня передбачає поповнення бібліотечного фонду документами з різних галузей знань, орієнтованих на формування освіченої людини, втому числі виданнями В.О.Сухомлинського, популяризацію літератури з питань розвитку творчих здібностей учнів серед вчителів та батьків, проведення оглядів літератури, виставок, майстер-класів, що стимулюють творчий розвиток користувачів.

В читальній залі бібліотеки представлено книжкову виставку „Віра в неповторність і талант”, на якій представлено книги Василя Сухомлинського, літературу про нього та рекомендований бібліографічний список підготовлений Волинською обласною бібліотекою для юнацтва (рекомендований педагогічним працівникам, бібліотекарям, учням та студентам).

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб