Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Інтерактивні методи навчання в системі роботи викладача фізики, математики та астрономії.

9 жовтня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів фізики, математики та астрономії під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Волинській області Оксани Добровольської.

Методист училища Валентина Голотюк познайомила учасників секції з навчальним закладом, переліком професій та спеціальностей, з яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів, перспективами розвитку училища.

Відповідно до плану роботи секції викладачі обговорили актуальні питання  викладання фізико-математичних предметів та опрацювали нормативні документи МОН України. Особлива увага була приділена проведенню державної підсумкової атестації у 2019 році.

Представники училищ області поділилися досвідом використання інтерактивних методів навчання у роботі методичної комісії та організації самостійної роботи учнів.

Методичною родзинкою засідання стало відвідування і обговорення відкритого уроку з фізики з теми «Інерціальні системи відліку. Перший закон Ньютона», який провела викладач фізики Луцького ВПУ будівництва та архітектури Богдана Кушнірук. При проведенні уроку було продемонстровано форми взаємодії викладача і учня на різних етапах розвитку  мислення: узагальнення, аналізу, синтезу та вміння визначати проблеми. Вміле використання мультимедійної техніки, підбір проблемно-пошукових завдань практичного характеру дозволило спрямувати урок на розвиток ключових та предметних компетентностей, мотивувати учнів до засвоєння матеріалу уроку.

На завершення роботи секції учасники ознайомилися з навчально-матеріальною базою та КМЗ з математики, фізики та астрономії.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб