Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Зустріч учнів гуртожитку з волинським письменником Андрієм Криштальським

Нещодавно відбулася зустріч учнів гуртожитку з відомим волинським письменником, журналістом, видавцем, лауреатом премій імені Василя Стуса, Агатангела Кримського Андрієм Криштальським «За право жити на рідній землі».

Розповідь пана Андрія «про час і про себе» – це щира, позбавлена надмірної самореклами, зате щедро приправлена гумором розмова з учнями, які довідалися про становлення А. Криштальського як митця, створення низки поетичних збірок, переспіву біблійної Пісні Пісень, романів «Чорноморець, матінко» та «Десятина», досліджень з історії визвольних змагань на Горохівщині.

Наостанок автор побажав усім цінувати хвилини юності, не бути байдужими до життя, підтримувати прагнення народу жити в демократичній державі.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб