Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ВІД КНИЖКИ ДО ТВОРЧОСТІ!

В рамках Міжнародного місячника бібліотек "Бібліотека – центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) у читальній залі бібліотеки училища представлено тематичну книжкову виставку "Від книжки до творчості".

До уваги учнів і працівників пропонується література з декоративно-прикладного мистецтва – технік виготовлення ляльки мотанки, квілінгу, декупажу, амігурумі, плетіння з соломи, кераміки та зразки готових виробів.

Василь Сухомлинський приділяв велику увагу творчому розвитку дітей, спираючись на загальнолюдські, громадянські цінності, дбав про морально-духовне та культурне формування особистості. Саме цій меті підпорядкована діяльність бібліотеки як структурного підрозділу навчального закладу, завданням якої є розвиток творчості учнів, надання їм можливості проявити свої нахили і здібності.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб