Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Мистецтво не знає кордонів!

24 вересня 2018 року наше училище приймало гостей з Німеччини.

В рамках проекту «Мистецтво об’єднує» (Kunst verbindet), було проведено майстер-клас з петриківського розпису. Завідувач відділенням художніх ремесел Стельмах Анатолій Іванович ознайомив учнів Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького та учнів середньої школи Фріденсталь міста Херфорд (федеральна земля Північний Рейн-вестфалія, Німеччина) з нашим навчальним закладом.

Після перегляду творів, що експонуються в музеї училища, гості прослухали короткий огляд творчості видатних майстрів декоративного розпису України та переглянули репродукції їх робіт. Після чого учні та викладачі, що їх супроводжували, оздоблювали подарункову листівку в техніці петриківського розпису. Робота над розписом захопила не лише дітей, а й їх наставників, адже виконання народного розпису не зобов'язує до копіювання певних композицій, а заохочує до індивідуального стилю малювання. Обмін здобутками народного мистецтва сприяє зближенню людей, дає розуміння національних особливостей народу.

В підготовці майстер-класу брали участь учні училища: Смаль Світлана, Киричук Дарина, Трофимук Юлія, Савонік Назар.

Проведення таких заходів допомагає не лише у вивченні основ образотворчого мистецтва, а й сприяє всебічному розвитку наших вихованців, популяризує духовні надбання народу.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб