Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Наш викладач – ЛАУРЕАТ Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар – 2017»

Під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України та видавництва «Шкільний світ»з 01 червня 2017 року по 30 січня 2018 року проводився Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар – 2017». Участь у Конкурсі могли брати всі охочі освітяни.

Мета конкурсу:

  • знайти й поширити найкращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи;
  • відзначити обдарованих дітей та педагогів на державному рівні, піднести імідж освітян.

Етапи проведення конкурсу: Конкурс проводився в 3 етапи: етап 1 – приймання робіт: із 01 червня 2017 року по 01 листопада 2017 року; етап 2 – визначення переможців та письмове запрошення на церемонію нагородження (грудень 2017 року); етап 3 – церемонія нагородження в м. Києві (лютий 2018 року).

Конкурсанти, які брали участь, подавали роботи в довільній формі і стосувались надбань педагогічного досвіду роботи останніх років.

В цьому конкурсі в номінації «викладач року» брав участь і наш викладач математики Корінчук Володимир Васильович. Ще у лютому 2018 року відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу в м. Києві.

Нагородження відбулося за 19-ма номінаціями, за якими відзначили вчителів, працівників освіти, управлінців в сфері освіти, а також навчальні заклади.

«Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян – цю концепцію реалізувати... Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, – це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною, яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей», – сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.

І ось надійшла звістка про те, що наш викладач Корінчук В.В. став лауреатом цього конкурсу в номінації «викладач року» та був нагороджений грамотою журі конкурсу.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб