Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Урочисте вручення дипломів у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури

27 червня в актовій залі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося урочисте вручення дипломів. Дипломи кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів отримали 347 випускників.

Директор училища Ростислав Собуцький привітав учнів, студентів, батьків та педагогів із закінченням навчального року, побажав вміло застосувати в професійній діяльності усі знання та навички, отримані протягом навчання в Луцькому вищому професійному училищі будівництва та архітектури.

Традиційно найкращі спортсмени училища та активні учасники учнівського самоврядування також були нагороджені грамотами, кубками та цінними подарунками.

Із врученням дипломів співпало підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Снєжка-Україна», в якому команда училища посіла перше місце. Представник компанії «Снєжка-Україна» вручив грамоти та цінні подарунки переможцям та їхнім наставникам, побажав натхнення у створенні творчих інтер’єрів матеріалами цієї компанії.

Вітаємо усіх із завершенням навчального року!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб