Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Участь у III (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання»

З 30 травня по 1 червня 2018 року учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури Колошва Роман (майстер в/н Савчук В.І.) прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання» на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області».

На Конкурс прибули учасники з 23 областей України та м.Києва. Після урочистої частини відбулося жеребкування учасників. За умовами Конкурс проводився у 2 тури:

  • теоретичний тур (31.05.2018) передбачав виконання учасниками тестового завдання на персональному комп’ютері;
  • практичний тур (31.05.2018) складався з виготовлення конструкції (з наданих деталей за кресленням), яка працює під тиском.

Визначення результатів участі у Конкурсі здійснювалося за загальною сумою набраних учасниками балів, на основі яких визначені переможці.

Переможці, учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» та супроводжуючі їх особи отримали дипломи, призи та цінні подарунки від спонсорів та оргкомітету Конкурсу.

У рамках Конкурсу для супроводжуючих осіб відбувся семінар-практикум на тему: «Інноваційні педагогічні та виробничі технології підготовки компетентного сучасного зварювальника».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб