Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
До уваги керівників підприємств-замовників кадрів

ГРАФІК
проведення Державної квалiфiкацiйної атестації випускних груп
у 2018 році.

п-п

Назва професії та спеціальність

гр.

Державна  квалiфiкацiйна  атестація

Дата

Початок

год.

Кабінет №

Державна кваліфікаційна комісія

Викладачі

спецтехнології

Керівники груп,

 куратори груп

Кваліфікований робітник

 

Маляр,

лицювальник-плиточник

Т-11

27.04

9.00

НПЦ Хенкель

Голови комісій:

Керівники підприємства замовник кадрів

Члени комісії:

Собуцький

 Ростислав Степанович – директор 

училища

Шмігель

 Володимир Володимирович – заступник

директора

 по НВЧ

Хаймик

 Віталій Володимирович – старший

майстер

Олійник

Лариса Ростиславівна

керівник практик, голови МК,

викладачі

спецдисциплін

Ліщук В.П.

Прохоренко Н.О.

Киричук С.Л.

 

Штукатур,

маляр

32

12.06

9.00

19

Прохоренко Н.О.

Троцюк М.К.

Ліщук О.Ю.

Корінчук В.В.

 

Монтажник гіпсокартонних

конструкцій, маляр

Т-4

13.06

9.00

37

Кравчук О.А.

Прохоренко Н.О.

Філевський І.А.

Васюхник С.І.

 

Штукатур,

 маляр (євро технології)

Т-3

15.06

9.00

НПЦ Хенкель

Ліщук В.П.

Прохоренко Н.О.

Ярмолюк Н.П.

Пилаєва Л.І.

 

Муляр, штукатур

Т-9

18.06

9.00

НПЦ Хенкель

Ліщук В.П.

Троцюк М.К.

Цвіх Л.Ф.

Ліщук В.П.

 

Електрозварник ручного зварювання

Т-8

19.06

9.00

18

Поліщук М.М.

Савчук В.І.

Собуцька В.В.

 

Муляр,монтажник систем утеплення будівель

Т-1

20.06

9.00

НПЦ Хенкель

Ліщук В.П.

Троцюк М.К.

Березовський В.А.

Півнюк Л.М.

 

Електромонтажник з освітлення та силових мереж

Т-6

21.06

9.00

23

Куран Є.К.

Козлюк А.М.

Підцерковна Н.І.

 

Муляр,

столяр будівельний

31

21.06

10.00

37

Кравчук О.А.

Троцюк М.К.

Стукалов Ю.О.

Паляниця Т.М.

 

Маляр,

лицювальник-плиточник

Т-2

22.06

9.00

НПЦ Хенкель

Ліщук В.П.

Прохоренко Н.О.

Кравчук Л.А.

Андросюк В.В.

 

Столяр, верстатник деревообробних верстатів

Т-5

23.06

9.00

37

Кравчук О.А.

Денисюк Л.Я.

Хаймик В.Є.

Куран Є.К.

 

Слюсар-сантехнік, електрозварник

Т-7

25.06

9.00

18

Савчук Т.І.

Приймачук П.В.

 Михайловська В.Є.

 

Муляр

21

26.06

9.00

34

Троцюк М.К.

Бартко Л.К.

 

Художні ремесла

Т-10

25-26.06

10.00

19

Доложевська Л.О.

Ільченко Л.В.

 

Художні ремесла

33

25-26.06

10.00

Місюра Вал.В.

Семенюк С.Р.

 

Будівництво та цивільна інженерія  (БЦІ)

11,12

26.06

10.00

21

Півнюк Л.М., Соловкіна М.М.

Молодший спеціаліст

 

Будівництво та цивільна інженерія  (БЦІ-3(з)

31

25.04

10.00

Актова зала

Державна кваліфікаційна комісія

(згідно наказу)

Соловкіна М.М.

 

Будівництво та цивільна інженерія (БЦІ)

21,22

22-26.06

10.00

Соловкіна М.М.

 

Будівництво та цивільна інженерія  (БЦІ-2(з)

21

22-23.06

10.00

Соловкіна М.М.

 

Лісове господарство (ЛГ)

(оброблювання деревини)

21

21-23.06

10.00

Гупало Ф.В.

 

Образотворче декоративно-прикладне мистецтво, реставрація (ОДПМ-Р)

21

21-23.06

10.00

Мільчевич Т.П.

Урочисте вручення дипломів випускникам 2018 року відбудеться 27 червня о 10.00 в актовій залі училища!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб