Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Мальовничими стежками Карпатських гір

12-13 травня учні училища під керівництвом викладача суспільних дисциплін Місюри Валентини Володимирівни здійснили мандрівку до Карпат. Спочатку вони ознайомились з історією та архітектурою Свірзького замку, який розташований у селі Свірж Перемишлянського району Львівської області. Він був закладений ще у XV ст. Андрієм і Мартином Свірзькими. Замок неодноразово перебудовувався, а вже сучасного вигляду набув  з середини XVII ст.

Юні туристи також відвідали Тустань – середньовічну наскельну фортецю-місто і митницю ІХ-ХVІ століть. Залишки цього давньоруського оборонного комплексу розташовані у Сколівському районі Львівської області, поблизу села Урич. Це був не тільки оборонний та адміністративний центр, але й митний пункт на важливому шляху, що вів з Дрогобича на Закарпаття та до Західної Європи.

Учні здійснили оглядовий підйом на гору Високий Верх канатною дорогою «Захар Беркут». Вони оглянули скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша, який розташований біля села Бубнище Долинського району Івано-Франківської області. Це унікальна пам’ятка історії та природи.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб