Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Розвиток професійних та практичних умінь студентів в умовах інтеграції математики з іншими науками

Така тема наукової статті викладача математики Корінчука Володимира Васильовича, яка була опублікована в збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції, яка проходила 27-28 квітня 2018 року у місті Києві. Конференція під назвою «Міжнародні наукові дослідження: інтеграція науки та практики» була організована національною академією наук України та інститутом інноваційної освіти.

Викладачем у статті досліджувалась реалізація наскрізних ліній по формуванню професійних компетентностей учнів та студентів під час розв’язування задач професійного змісту — задач, що виникають за межами математики, але розв’язуються з використанням математичного апарату.

Зокрема, викладачем на прикладі однієї із професійних задач про оштукатурену поверхню були використані знання із загальноосвітніх предметів (за формулами з геометрії — знайдені площа та об’єм, з фізики — формула, яка пов’язує масу, об’єм та густину) і спеціальних дисциплін (технології штукатурних робіт, з економіки — вартість виконаних робіт та охорони праці — про граничні норми ваги вантажу при підійманні і переміщенні під час короткочасних роботах для неповнолітніх підлітків).

Викладач зазначає, що вдало підібраною задачею (як щодо математичного змісту, так і щодо фабули) можна ввести в навчальні заняття елементи зацікавлення, які пробуджують в учнів та студентів активність та емоційно забарвлюють урок.

Викладач отримав сертифікат, який підтверджує, що його матеріали опубліковані у збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб