Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
І місце у Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Лінде 2018»

З 24 по 25 квітня в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся 22-ий Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде». Конкурс проводився за 5-ма номінаціями (ручне дугове зварювання, механізоване зварювання плавким електродом, зварювання неплавким електродом, газове зварювання, ручне зварювання на зварювальному тренажері). У конкурсі брали участь представники Чехії, Словаччини, Німеччини, України.

Команда України, сформована Товариством Зварників України, складалася з шести учасників – учнів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківська, Луцька, Дніпра, Кременчуга.

В номінації ручне зварювання на  зварювальному тренажері Україну представляв Іван Войтович, учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури. За якісне виконання зварного шва та за найбільшу кількість набраних балів Іван посів перше місце у своїй номінації та був нагороджений Дипломом за І місце та зварювальним апаратом EWM Pico 160 cel puls.

Це не перша перемога Івана у професійному конкурсі. У Всеукраїнському конкурсі  професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2017» серед  учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років у міжнародному форматі у номінації зварювальні роботи Іван посів І-е місце.

Вітаємо з перемогою на Міжнародному конкурсі та бажаємо нових професійних злетів!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб