Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Конкурс фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»

17 квітня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Конкурс складався з двох турів: теоретичного, під час якого учні виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки та практичного, впродовж якого конкурсанти зварювали дві труби встик діаметром 40мм, та пластини 100*100, до яких приварювались раніше зварені труби за заданим кресленням.

Оцінювало роботу конкурсантів кваліфіковане журі, до складу якого увійшли представники підприємств-замовників робітничих кадрів: Олег Гризлій, керівник технологічної групи ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та Володимир Матвійчук, інженер-технолог СП ТОВ «Модерн-Експо».

За підсумками теоретичного та практичного турів та рішенням журі переможцем обласного конкурсу визнано Романа Колошву, учня гр. Т-8 Луцького ВПУ будівництва та архітектури, який представлятиме профтехосвіту Волині на Всеукраїнському конкурсі.

Переможець та учасники обласного конкурсу були нагороджені дипломами управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо усіх учасників і бажаємо подальших успіхів у навчанні!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб