Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Перемога в обласному конкурсі на кращого за професією «Муляр»

19 квітня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Муляр».

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляв учень групи №31 Мельник Давид. Представники шести закладів професійної освіти Волинської області змагались за призові місця у двох турах конкурсу: теоретичному та практичному. У теоретичному турі учні виконували тестові завдання зі спецтехнології та матеріалознавства. Практичний тур передбачав виконання завдання, що відповідає вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та полягав у закладанні кута товщиною у 2 цеглини зі штрабою.

У загальному заліку Давид посів перше місце та буде представляти Волинську область на Всеукраїнському конкурсі у ВПУ №1 м. Рівне.

Вітаємо переможця та його наставників Володимира Березовського та Миколу Троцюка! Бажаємо й надалі професійно зростати та бути найкращим у своїй професії!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб