Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Візит делегації закладів професійної освіти Дніпропетровської області

17 квітня Луцьке ВПУ будівництва та архітектури відвідали представники закладів професійної освіти Дніпропетровської області.

З метою вивчення досвіду функціонування Центрів професійної кар’єри закладів професійної освіти Волинської області відбувся навчальний візит освітян Дніпропетровської області. У рамках зустрічі відбувся круглий стіл «Досвід роботи Центрів професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти», на якому учасники обговорили перспективи розвитку системи ПТО Волині, дізналися про участь закладів ПТО Волині у міжнародних проектах та їх вплив на формування підприємницьких та кар’єрних компетенцій учнів, ознайомилися з особливостями функціонування профтехосвіти Дніпропетровщини.

Великий інтерес учасників заходу викликав майстер-клас від гостей «Петриківський розпис» та виставка-продаж художніх виробів майстрів та учнів професійно-технічного училища №79 смт. Петриківка.

Директор Луцького ВПУ будівництва та архітектури Ростислав Собуцький ознайомив учасників круглого столу з навчально-матеріальною базою закладу, перспективами розвитку та планами на майбутнє.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб