Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Перемога у конкурсі на кращого за професією «Столяр будівельний»

28 березня 2018 року на базі Торчинського професійного ліцею пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «столяр будівельний».

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляв учень групи Т-5 Тачинський Віталій. Представники п’яти закладів професійної освіти змагались за призові місця у двох турах конкурсу, теоретичному та практичному. За результатами теоретичного туру — виконання тестових завдань зі спецтехнології та матеріалознавства Віталій показав найкращий результат — 25,5 балів. Практичний тур передбачав виготовлення елементів табурета за кресленням. У загальному заліку Віталій посів перше місце.

Вітаємо переможця та його наставників! Бажаємо й надалі професійно зростати та бути найкращим у своїй професії!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб