Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Навчально-практичний семінар для викладачів англійської мови

«Безперервний професійний розвиток викладача іноземної мови як  запорука конкурентоспроможності на сучасному ринку праці» — такою була тема зустрічі викладачів англійської мови професійних навчальних закладів області.

27 березня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся навчально-практичний семінар для викладачів англійської мови.

Методист НПЦ ПТО у Волинській області Ірина Півторак ознайомила учасників із різними видами міжнародних іспитів на знання англійської мови (Pearson Tests, Cambridge Tests, Teaching Knowledge Test), їхніми особливостями та роллю в удосконаленні рівня володіння англійською мовою учнями та методикою викладання іноземної мови викладачами.

Викладач англійської мови училища Людмила Доложевська провела відкритий урок з викладачами-учасниками семінару, метою якого було продемонструвати використання завдань формату міжнародних іспитів рівня B1 на уроках англійської мови.

Учасники семінару мали хорошу можливість поспілкуватися про традиції, звичаї та особливості навчального процесу в США з носієм англійської мови, волонтером Корпусу миру Емілі Енджелтон.

На завершення роботи семінару учасники подали свої пропозиції щодо організації роботи обласної секції викладачів англійської мови на наступний навчальний рік.

Дякуємо усім за активну участь, можливість поділитися досвідом й запозичити цікаві ідеї та підходи до викладання іноземної мови!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб