Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Тиждень інформатики в училищі

З 19 по 23 березня 2018 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури проведено тиждень інформатики, головною метою якого було розширити і поглибити знання та уміння учнів, набутих на заняттях інформатики.

Найбільш цікавими заходами стали:

  • Конкурс комп’ютерного малюнка (студенти гр. ДПМ-11);
  • Засідання клубу «Любителі кросвордів» — розробка та укладання учнями збірки «Кросворди з інформатики» (учні гр. № 11 — Наглюк Максим, Пукалюк Назарій, учні гр. № 13 — Газюк Богдан, Кухарець Єлизавета, учень гр. № 21 — Наталюк Дмитро та учні гр. № 22 — Ольхович Роман, Шамрай Анатолій);
  • Конкурс стіннівок (учні гр. № 11 — «Сторінками життя видатних інформатиків», учні гр. № 12 — «Покоління ЕОМ», учні гр. № 13 — «Правила роботи учнів у кабінеті інформатики», бібліотекар Сахнюк Н.М. — «Електронна чи друкована книга? Вибір за Вами»);
  • Конкурс комп'ютерних презентацій, відеокліпів (учні гр. № 11,12,13);
  • Захист учнівських проектів (учні гр. № 23);
  • Інформатичний брейн-ринг (викладачі, студенти гр. БЦІ);
  • Конкурс есе, казки (Парніцька Дарина, учениця гр. № 13 та Климчук Ольга, учениця гр. № 23).

При підготовці до запланованих заходів учні опрацювали значну кількість інформації з основних тем курсу інформатики, підвищили свої навики роботи з прикладними програмами загального призначення.

Зокрема, результати індивідуальних проектів (гр. № 23) учні оформили у вигляді кросвордів, презентацій, публікацій, веб-сайтів, в яких показали високий рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологіями. Присутні на захисті проектів Тешаєва Т.І., Шевчук А.П. та Хаймик О.Є. відзначили кращі роботи та побажали учням наснаги й творчих успіхів у подальшому.

Основною подією тижня став інформатичний брейн-ринг між командами викладачів (капітан команди Собуцька Вікторія) та студентів (капітан команди Яручик Вікторія). У запеклій боротьбі на кращі знання з інформатики на початкових етапах лідерство утримувала команда викладачів, проте студентам вдалося вирівняти рахунок і закінчити гру внічию. Завдяки вдалому підбору учасників команди гра виявилася надзвичайно цікавою та інформативною.

Керівник заходу, викладач інформатики Пилаєва Л.І., оголошує подяку всім учасникам за підготовчі й проведені роботи!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб