Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Зустріч з працівниками патрульної поліції

19 березня соціально-психологічною службою училища було проведено зустріч учнів груп Т-7 та № 21 з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Волинській області в рамках Програми ПОЛіС. В заході приймали участь патрульні поліцейські Ткачук Роман, Чернюк Віктор, Яцук Микола, Шмігель Ольга, а також координатор програми ПОЛіС Світлана Мілінчук.

Зустріч відбувалася у форматі «Живої бібліотеки».

Мета заходу — налагодити комунікацію між молоддю та поліцією, сприяти усвідомленню учнями своїх прав і обов'язків, виробляти уміння у молоді приймати правильні рішення в складних ситуаціях.

Учні ставили запитання до поліцейських на різні теми: правової освіти, публічної безпеки і порядку, акмеологічних особливостей розвитку поліцейського.

Дітям було цікаво почути про екстремальні ситуації у поліцейській діяльності та домінуючі причини у виборі професії поліцейського.

Учні отримали знання та позитивні враження від співпраці з гостями заходу. Тепла зустріч не обійшлась без традиційних спільних фото на згадку.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб