Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Срібна медаль на ІХ-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2018»

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури нагороджено срібною медаллю  ІХ-ої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2018» у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної освіти в контексті освітніх реформ».

У Київському палаці дітей та юнацтва з 15 по 17 березня 2018 року проходила Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2018», в якій взяли участь 734 заклади освіти. Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляло свій досвід роботи з розвитку соціального партнерства з теми «Роль соціального партнерства в підготовці конкурентоздатних кваліфікованих робітників». За результатами діяльності закладу та розгляду поданих матеріалів наш навчальний заклад нагороджений срібною медаллю та дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Вітаємо колектив училища з заслуженою відзнакою та бажаємо й надалі наснаги творити та досягати успіхів!!!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб