Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Cоціальне партнерство як необхідність підготовки висококваліфікованих робітників

14 березня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся обласний семінар для керівників навчально-практичних центрів за темою «Створення інноваційного середовища в системі професійної освіти — один із пріоритетних напрямків роботи навчально-практичних центрів».

В роботі семінару взяли участь:

  • Головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики управління освіти у Волинській області Полякова Л.В.
  • Директор НМЦ ПТО у Волинській області Парфенюк З.І.
  • Директор Луцького ВПУ будівництва та архітектури Собуцький Р.С.
  • Керівники НПЦ, методисти.

Невимушена атмосфера спілкування, надія на розвиток співпраці з соціальними партнерами дали відповіді на багато запитань потенційних керівників майбутніх НПЦ. Учасники семінару оглянули матеріально-технічну базу НПБЦ від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)», «Кнауф»та «Снєжка-Україна», а також відвідали музей училища.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб