Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Компетентністний підхід — основа нової моделі освіти

Першого березня 2018 р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури було проведено навчальний семінар заступників директорів з навчальної роботи та методистів, які координують загальноосвітню підготовку з теми «Компетентністний підхід — основа нової моделі освіти».

Відкрила семінар директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області Зоя Парфенюк, яка звернула особливу увагу присутніх на основні статті Закону про освіту та ознайомила з теоретичними основами загальних компетенцій та шляхами їх розвитку в учнів ПТНЗ.

Методист училища Валентина Голотюк охарактеризувала основні шляхи формування ключових та предметних компетентностей при організації навчального процесу із загальноосвітніх предметів, навела приклади інтерактивних вправ, проблемних ситуацій, які допомагають їх формувати.

Важливі рекомендації та поради про підготовку учнів до ДПА та ЗНО надала учасникам семінару методист Мирослава Миколаївна.

Практична частина семінару розпочалася з відвідування майстер-класу на тему «Формування життєвих компетентностей учнів засобами особистісно орієнтованого навчання», який провела заступник директора з НМР, вчитель хімії Тетяна Тешаєва. Продемонстрована форма методичної роботи з викладачами загальноосвітніх предметів викликала неабияку зацікавленість у учасників семінару.

Керівник секції відзначила належну продуктивну роботу учасників семінару та наголосила на важливості запровадження компетентнісного підходу до організації навчального процесу та розвиток компетенцій учнів ПТНЗ, необхідних для реалізації особистісних та професійних потреб.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб