Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Бездоганна якість гарантує безумовний успіх

Такому правилу у своїй роботі слідує компанія ТОВ ПП «ПОЛІСАН», один з провідних виробників лакофарбової продукції на українському ринку.

28 лютого в училищі відбувся майстер-клас на тему: «Декоративне опорядження поверхонь матеріалами ТМ «MAXIMA», «FARBEX», «DELFI», «DEKART» для учнів, майстрів виробничого навчання та викладачів.

Учасники ознайомились з лінійкою ЛФМ для декоративного оздоблення від компанії та технологією роботи з основними продуктами кожної ТМ. Сучасні матеріали дозволяють створювати довговічні, якісні покриття, додати індивідуальність і виразність будь-якого інтер'єру. Учні, майбутні маляри, приймали активну участь під час демонстрації роботи з ЛФМ.

Майстер-клас провели:

  • Тарас Мельник, директор Луцької філії компанії ТОВ ПП «ПОЛІСАН», випускник нашого училища;
  • Оксана Бречко, менеджер компанії по збуту;
  • Надія Прохоренко, викладач технології малярних робіт Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб