Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Засідання школи молодого майстра виробничого навчання

22 лютого 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання школи молодого майстра.

Згідно програми роботи школи молоді майстри ознайомилися з дидактичними основами проведення сучасного уроку виробничого навчання. Керівник школи Ольга Іванюк провела для слухачів школи круглий стіл з теми «Активні форми роботи на уроці», ознайомила з порядком організації практики та проведенням кваліфікаційної атестації та державної кваліфікаційної атестації.

Практичний психолог училища Наталія Підцерковна поділилася секретами організації діалогу з учнями та варіантами виходу зі скрутної педагогічної ситуації. Молоді майстри училищ області взяли активну участь у проведенні тренінгу та виконанні інтерактивних вправ, які можна використати у своїй педагогічній практиці.

Методист училища Валентина Голотюк ознайомила молодих майстрів з навчальним закладом, особливостями ступеневої освіти в закладі, співпрацею з підприємствами-соціальними партнерами – виробниками сучасних будівельних матеріалів, навчально-практичні центри яких створені в училищі.

Великий інтерес викликала екскурсія — знайомство з навчально-матеріальною базою училища, проведена старшим майстром Віталієм Хаймиком.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб