Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Година спілкування «Подвиг, непідвладний часу»

20.02.2018 року в гуртожитку відбувся виховний захід — «Подвиг, непідвладний часу», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учні та вихователі гуртожитку зібралися, щоб вшанувати відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Вони згадали історичні моменти, що спричинили розвиток подій на Майдані, розповіли про волинських героїв Небесної Сотні та переглянули відео-презентації.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні та запалили свічки.

На виховний захід запросили Чурікова Сергія, який безпосередньо був свідком та учасником тих страшних подій.

Сергій поділився спогадами про пережите ним на Майдані, а також розповів, як розвивалися події в цей час у Луцьку під час Революції гідності.

Учні, затамувавши подих, слухали розповідь очевидця та ставили запитання.

Вихователь Цвіх Т.М. висловила слова вдячності гостю та всім, хто захищав свободу та незалежність країни.

Завдяки мужності та стійкості цих людей, ми сьогодні можемо сказати: "Україна — моя країна, моя земля, моя домівка".

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб