Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Поглиблюємо знання та навички з професії

15 лютого 2018 року майстри виробничого навчання Ярмолюк Н.П. та Царик Л.М. провели для учнів групи Т-3 екскурсію у ТЦ «Нова Лінія».

Учні мали можливість ознайомитися з новими матеріалами торгових марок Ceresit, KNAUF, Sniezka, які представлені на стелажах будівельного гіпермаркету, отримати кваліфіковані консультації щодо використання тих чи інших матеріалів для оздоблення приміщень. Продавцем-консультантом проведено майстер-клас на тему «Декоративні штукатурки». Певні навички роботи з матеріалами для виконання декоративних та оздоблювальних робіт учні уже засвоїли на уроках професійно-практичної підготовки і така екскурсія дала можливість розширити знання та набути нового досвіду для професійної діяльності.

Завдяки плідній співпраці з фірмами-виробниками будівельних матеріалів Ceresit, KNAUF, Sniezka, які забезпечують навчальний процес своєю продукцією, учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури мають можливість набути навичок, необхідних сучасному конкурентоздатному кваліфікованому робітнику.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб