Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Тиждень здоров'я

З 05.02 по 08.02.2018 року для учнів гуртожитку було організовано та проведено  «Тиждень здоров'я».  Учні мали можливість поглибити свої занання про здоров’я, здоровий спосіб життя та прийняти участь у заходах, які організовувалися.

Тиждень розпочався під девізом — День без куріння. Представники Ради гуртожитку провели акцію «Кинь цигарку —  отримай цукерку». Учням, котрі палять, здавали цигарки, в обмін на цукерки. Також вони отримали поради  «10 способів кинути курити». Учні, які не курять, поширювали інформацію про шкідливість куріння.

Протягом тижня проходили заходи:

Зустріч за круглим столом «Шкідливі звички» з лікарем-терапевтом Кривіною Л.М., в ході якої учні мали можливість отримати цікаву інформацію про здоровий спосіб життя. Лікар-терапевт розповіла про здорове харчування, дала поради, як раціонально харчуватись, щоб продовжити тривалість життя, а також розповіла про шкідливі звички та їх наслідки. Мешканці гуртожитку мали змогу поставити запитання, які їх цікавили по проблемі здорового способу життя.

Також для учасників заходу була проведена година спілкування «Твій вибір — твоє життя», де вони мали змогу переглянути відео та презентації.

Тренінг «Я і моє здоров’я» дав можливість учням у невимушеній обстановці висловити своє бачення здорового способу життя та почути думку товаришів і виробити власну позицію.

За активну участь у заходах учасники отримали винагороду.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб