Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Подвиг героїв Крут

29 січня 2018 року минуло сто років з дня битви під Крутами. Саме тут на захист незалежності України стали київські студенти та гімназисти. Вони ціною свого життя на деякий час стримали наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова, які наступали на Київ. Цей героїчний вчинок юних українців дав можливість Центральній Раді ще кілька днів протриматись у Києві, що було дуже важливо для успіху на мирних переговорах у Брест-Литовську, де вирішувалась, в тому числі, й подальша доля української державності. В ході цих переговорів було підписано мирний договір, за яким держави Четверного союзу визнали незалежність Української Народної Республіки.

29 січня в училищі під керівництвом викладача історії та права Валентини Місюри відбувся виховний захід на тему: «Крути: історична пам'ять нашого народу». Під час заходу учні пригадали події тих часів, подивились фільм про битву під Крутами, прослухали  патріотичні пісні та вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

В бібліотеці училища було організовано книжкову виставку «Пам’ятай про Крути».АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб