Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
22 січня – День Соборності України!

В читальному залі бібліотеки училища розміщено виставку, присвячену Дню Соборності.

Державне свято, що відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Перше офіційне відзначення свята Соборності на державному рівні відбулося 22 січня 1939 року в столиці Карпатської України місті Хуст. Це була наймасовіша демонстрація українців — понад 30 тисяч осіб.

21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99 День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. Потім, 30-го грудня 2011-го року, відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 під назвою «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Свободи, який раніше відзначався 22-го листопада був об’єднаний з Днем Соборності і свято набуло свою нову назву — «День Соборності та Свободи України».

«Ми мусимо, — писав у зверненні до галицької молоді  у 1905 році Іван Франко, — навчитися чути себе Українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів. І це почуття не повинно у нас бути голою фразою»!

Соборність України у сучасному, багатомірному розумінні пролягає в територіальній цілісності та національній свідомості нас українців. Держава обрала свій шлях — шлях непохитного національного зростання і безумовного та безперервного суспільного діалогу.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб