Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
«Не будь байдужим»

Волонтери центру «Серце патріота» 1 січня 2018 року здійснили першу поїздку в зону АТО, аби доставити військовослужбовцям гуманітарну допомогу.

Уже вкотре вихователі та учні гуртожитку долучаються до волонтерського руху «Серце патріота». В наш час багато хто втомився допомагати: напруження в країні, в економіці, в родинах через фінансову нестабільність, та ми дуже вдячні нашим учням та їх батькам, які попри все із останніх сил по крихтах зібрали допомогу нашим воїнам-захисникам у зону АТО.

Усі учні долучилися до акції «Не будь байдужим». Зібрали консервацію, крупи, солодощі, засоби особистої гігієни та кошти в сумі 4226 гривень і надіються що їхні подарунки  принесуть  радість  і надію на мир.

Учасники акції чекають Різдвяних свят, а також хочуть, щоб відчуття свята було і в наших вояків, щоб вони відчули, що ми завжди в думках і молитвах з ними.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб