Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Поширюємо педагогічний досвід

У 2017 році традиційно Управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації було проведено виставку педагогічних напрацювань викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ області «Творчі сходинки педагогів Волині 2017».

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури у 2017 році представило на виставку «Творчі сходинки педагогів Волині 2017» 10 робіт викладачів та майстрів в/н у різних номінаціях.

За рішенням журі

Дипломом першого ступеня відзначено роботу заступника директора з навчально-методичної роботи Тешаєвої Т.І. «Моніторинг навчальних досягнень з хімії учнів першого курсу»

Дипломами другого ступеня відзначено роботи

Корінчука В.В. «Навчально-методичний посібник «Інтегровані та нестандартні уроки»

Підцерковної Н.І. «Як стати лідером. Виявлення та розвиток лідерських якостей»

Савчука В.І. «Збірник комплексних кваліфікаційних завдань для проведення атестації з професії електрозварник ручного зварювання»

Дипломами третього ступеня відзначено роботи

Ліщук В.П. «Зошит-конспект «Виконання декоративних тонкошарових штукатурок матеріалами Ceresit»

Крилової Г.Ф. «Завдання для читання будівельних креслень».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб