Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце в обласному конкурсі на кращий програмно-педагогічний засіб навчання для професійно-технічних закладів

У номінації «ППЗ підтримки вивчення навчальних предметів» викладач Захисту Вітчизни Пшонюк Геннадій Васильович в обласному конкурсі за розробку електронного органайзера виборов Диплом ІІ ступеня.

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації №499 від 13.09.2017р. та з метою інформатизації навчально-виховного процесу ПТНЗ, підвищення якості професійно-технічної освіти у вересні-грудні 2017 року був проведений обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб навчання для професійно-технічних навчальних закладів.

Робота викладача Захисту Вітчизни Пшонюка Геннадія характеризується відповідністю програмному матеріалу, змістовою насиченістю, наочністю, практичністю, а також зручністю у використанні.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб