Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
«Кіборги. Герої не вмирають»

19.12.2017р. учні гуртожитку разом з вихователями з метою військово-патріотичного виховання переглянули український повнометражний художній фільм «Кіборги. Герої не вмирають» режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.

«Кіборги» — фільм не про войну, а про мир, який нарожується всередині цієї війни. Його герої багато розмірковують  над тим, чому все це відбувається, чому вони тут і яку країну хочуть побудувати.

Це історія про справжніх героїв країни.

Сильне враження на учнів справила історія людей, які незалежно від освіти та професії приїхали захищати Україну, а також діалог між представниками двох поколінь: музикантом, який народився в незалежній Україні, та вчителем історії, який представляє старше покоління.

Фільм не залишив байдужим кожного, хто переглянув його, та змусив замислитися над тим, за що воюють наші хлопці, про що вони думають та чим живуть.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб