Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Монтаж перегородки В-111

Така тема відкритого уроку, який провів 13 грудня на третій парі 2017 року старший викладач, викладач спеціальних дисциплін Кравчук О.А.

У вступному слові викладачем було зазначено, що сьогодні проведемо не звичайний традиційний урок, а електронний. Що це таке, ми підведемо підсумки пізніше.

Викладач виголосив план уроку, його мету, тип та обладнання. Все це підтверджувалось на екрані від проектора.

Викладачем була витримана структура уроку, він постійно звертався до учнів, щоб останні якомога більше уваги концентрували на окремі моменти та етапи монтажу перегородки, запам’ятовували розміри та параметри при обчисленні витрати матеріалів.

Викладач продемонстрував на екрані програму, згідно якої можна дізнатись про витрату матеріалів при монтажі перегородки заданих розмірів.

З учнями були проведені електронні ігри-тренажер та практичні роботи, де відповіді учнів на запитання, які висвітлювались на екрані, були оцінені комп’ютером.

Всі 13 присутніх на відкритому уроці колег на чолі із першими заступником директора училища Шмігелем В.В. високо оцінили методику проведення електронного уроку викладачем Кравчуком О.А. і рекомендували практикувати проведення таких уроків і іншими викладачами. Скласти архів таких уроків, помістити в бібліотеці, щоб учні, які пропустили заняття, мали змогу ним скористатись.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб