Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Всеукраїнський тиждень права

З метою поглиблення знань учнів з правознавства в рамках Всеукраїнського тижня права в училищі було проведено ряд заходів.

На уроці, присвяченому правам людини, учні групи Т-1 мали можливість пригадати свої права та обов’язки, аналізуючи відповідні статті Конституції України та даючи відповіді на запитання викладача. 

Переглянувши відеожурнал «Я маю право на шлюб», учні училища дізналися, як укласти шлюб, які права та обов’язки мають жінка та чоловік, перебуваючи у цивільному шлюбі, а також, які майнові права мають дружина та чоловік, перебуваючи у зареєстрованому шлюбі.

Вміння аналізувати, порівнювати та відстоювати свою думку учні продемонстрували на круглому столі на тему: «Суд присяжних в Україні: за і проти». Вміння ж використовувати свої знання з правознавства на практиці вони показали, взявши участь у брейн-ринзі «Ерудити правознавства».

В рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч учнів з працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Було проведено конкурс на кращу учнівську газету на правову тематику та конкурс презентацій з правознавства. Найкращу газету підготував учень групи № 13 Олещенко Денис.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб