Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Інтегровані зв’язки при використанні проектної методики

Така тема наукової статті, яка була заявлена викладачем математики Корінчуком Володимиром Васильовичем на Міжнародну науково-практичну конференцію.

«Інтеграція світових процесів як основа суспільного прогресу» — тема цієї конференції, яка була організована Національною академією наук України, науково–навчальним центром прикладної інформатики та інститутом інноваційної освіти, яка була проведена 24-25 листопада 2017 року в місті Києві.

Інтеграція знань учнів та студентів з математики, інших загальноосвітніх предметів та спеціальних дисциплін в професійно-технічних навчальних  закладах є основним фактором організації процесу навчання математики, яке забезпечує не тільки засвоєння знань, але й є базою для оволодіння спеціальними знаннями, вміння розв’язувати прикладні задачі, самостійно організовувати свою діяльність, шукати і знаходити раціональні способи, переносити їх в умови, які не задані безпосередньо навчанням, а пов’язані з професією, тобто в ті, які ми називаємо нестандартними.

Викладач отримав сертифікат, який підтверджує, що його матеріали опубліковані у збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції. 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб