Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Урок заради життя

1 грудня в ЛВПУ будівництва та архітектури за участю учнів групи №32 відбувся виховний захід «Урок заради життя».

Метою цього заходу було ознайомити учнів з поняттями СНІД і ВІЛ, їх ознаками, сприяти усвідомленню небезпеки, пов’язаної із поширеннями СНІД, виховувати почуття відповідальності за власну поведінку. Практичний психолог Підцерковна Н.І. розповіла про основні шляхи зараження цією хворобою та заходи її профілактики.

Підлітки виконували вправи на визначення рівня обізнаності щодо розповсюдження і передачі ВІЛ та відповідальності за свою безпеку і здоров’я. Для ефективного засвоєння даного матеріалу було продемонстровано тематичне відео.

Учасники проявили активність під час заходу, а також поділилися своїми міркуваннями. Даний захід був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб