Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Екскурсія до міста Львова

Львів – старовинне місто, місто-історія, місто-музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю.

Львів зачаровує з першого погляду. Кожна його вуличка наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та  загадкові легенди. Львів – це культурна столиця України. Львів – історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні величні леви, яке змусить Вас повірити в мрію.

На вихідних учні відділення художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури мандрували містом Лева, знайомлячись з його стародавньою історією та пам’ятками архітектури. Прогулювались площею Ринок, помилувались найгарнішим бароковим храмом України та головною святинею греко-католиків – собором святого Юра, відвідали Вірменську церкву, Латинський кафедральний собор. Побували в музеї етнографії та художнього промислу, у Національному музеї імені Андрея Шептицького, в палаці Потоцьких, де знаходиться Львівська національна галерея мистецтв, у культурно-мистецькому центрі "Дзиґа". Прогулюючись вечірнім містом, посмакували запашної кави та неймовірно смачного шоколаду. Завітали до найпопулярнішої кнайпи Львова – славнозвісної «Криївки», знайшли вхід до найдорожчої ресторації Львова «Масонської ложі».

Величезне враження залишив Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Це один із найгарніших театрів не тільки Львова, а й всієї Європи. Перегляд балету «Лебедине озеро» Петра Чайковського у Львівській опері  став одним із найяскравіших спогадів про місто.

Львів варто побачити на власні очі, відчути атмосферу, поринути в його ритм, доторкнутися до частини історії.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб